Prikaz objav z oznako Bata. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Bata. Pokaži vse objave

petek, 26. avgust 2011

Champagne for Tonja

Hey sunshines?How are you?I just had an exam today, but it went ok so i'm not really worried. It's been really hot for the past few days, so on Monday, when our family gathered to celebrate my cousin's newborn baby Tonja this is what i wore for the occasion -->

Again, this is a really simple outfit...it was waaaay to hot to layer and complicate things :) i just added some golden accessories which i think look really chic and make this simple summer dress a little more special ;)


A straw hat was definitely a necessity that day!I just love the one i'm wearing (got it as a bithday present from my BF)


Haha, i nearly lost my balance here :P 


 Here's a close up of the accessories...i bought this H&M bracelet on a family trip to Salzburg :)

 


 All in all, it was a great day and i can't wait to meet this little pumpkin :)

 I'm wearing: Smash dress, Bata heels, H&M golden bracelet, New Look clutch, H&M straw hat and sunglasses

petek, 20. avgust 2010

Najnovejše pridobitve

Danes sta me pred vrati pričakala kar 2 paketka...juhuuuu, kar dvojno presenečenje :) prvi je bil od Asosa (končno sem dobila čevlje, ki so mimogrede fuuul udobni) in pa paketek od super stajliš blogerke Ane (njen blog si lahko pogledate tukaj), ki mi je poslala kremo za obraz John Masters Organics in zraven priložila še par testerčkov...komaj čakam da jih stestiram ;)

No, to seveda ni vse...par dni nazaj sem se sprehajala po CityParku, si zrihtala en smoothie in zavila v Bato, kjer so imeli 50% znižanje :) khm khm, ker so vse nadaljne besede popolnoma odveč in ker predvidevam da res ne rabite orisa dogodkov in scen ko sem mojega prepričevala da takih čevljev pa reeees še nimam, in ne da niso iste barve kot tisti doma in blablabla, sem iz trgovine odnesla 2 nova para čevljev ;) zmaga!

Haha, potem sem malo računala koliko € je šlo za vse to in ker me je začela boleti glava sem raje izračunala koliko sem prihranila, glede na to da so vse nove pridobitve vsaj 50-80% cenejše :) hahahaha :)

Zdaj pa še nove pridobitve v slikah-->

JMO-->


Steve Madden --> čevlji so kljub visoki peti (dobrih 12cm) udobni, čeprav jih še nisem peljala na daljši sprehod...ampak prvi občutki so odlični :)







Sovica -->


Bata #1 -->




Bata #2 -->